Bungalovy Levně | Levné bungalovy na klíč
Výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč.
levné domy, praktické domy, nízkoenergetické domy, domy na klíč, stavby na klíč, levné rodinné domy na klíč, nejlevnější dům, levné bungalovy, výstavba rodinných domů na klíč, pasivní stavby, levné domy na klíč 3+kk, levné domy na klíč 4+kk, kvalitní levné zděné domy, bungalovy na klíč, projekt v ceně domu, cena domu vč. projektu a připojení na IS, typové projekty s možností úprav dle vlastních představ, pasivní a nízkoenergetické domy na míru, projektování domů, projekty domů, hrubé stavby na klíč, zakládání staveb, katalog domů, katalogové domy, výstavba bungalovů, stavba bungalovu, levné stavby, stavba levně, levná stavební firma
15694
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15694,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

BUNGALOVY LEVNĚ

Jsme dynamickou stavební společností, která pružně a bleskově reaguje na moderní trendy bydlení i individuální přání zákazníků.

Již 17. rokem se nám daří naplňovat hlavní cíle společnosti, kterými jsou: široká nabídka v oblasti stavebnictví, spolehlivost, dodržování stanovených termínů, dodání nejvyšší kvality a odborná úroveň všech nabízených služeb.

Zaměřujeme se především na výstavbu rodinných domů „na klíč“. Z námi realizovaných a u klientů oblíbených staveb jsme pro Vás vybrali několik modelových domů, které Vám předkládáme v této nabídce.

Domy jsou realizovány zděnou technologií Porotherm s vazníkovou střechou a pálenou krytinou Tondach. Jedná se o domy modelové, je tedy možné přizpůsobit dispozice domu Vašim potřebám či parametrům pozemku.
Cena domu zahrnuje:
– vypracování individuální projektové dokumentace pro stavební povolení
– vyřízení stavebního a kolaudačního řízení
– dodání novostavby rodinného domu na klíč vč. základové desky a přípojek na inženýrské sítě
V ceně domu je zahrnuto moderní zařízení. Více informací k parametrům a vybavení domu Vám rádi sdělíme při osobní konzultaci.